Detail pozice

Elektromontér pro rozvodná zařízení

Pro naše středisko Montáže rozvoden přijmeme elektromontéry rozvodných zařízení nn,vn,vvn.

Přijmeme elektromontéry pro rozvodná zařízení

Pro naše středisko Montáže rozvoden přijmeme elektromontéry rozvodných zařízení NN, VN, VVN.

Náplň práce:

  • elektromontážní práce v rozvodnách přenosové soustavy
  • elektromontážní práce v distribučních trafostanicích
  • elektromontážní práce v elektrárnách a teplárnách
  • elektromontážní práce v průmyslu
  • údržbové a servisní činnosti v energetice a průmyslu
Tato pozice vás zaujala?

Kontaktujte nás

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru elektro – vyučen/a (není podmínkou)
  • osvědčení dle NV 194/2022 (dříve vyh. 50/1878 Sb.) -  není podmínkou
  • praxe v oboru elektro výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat na montážích po celé ČR
  • schopnost pracovat v týmu
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

  • práci v silné, stabilní a renomované společnosti
  • progresivní ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • možnost profesního vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na stravu
  • dovolenou v délce pěti týdnů