Detail pozice

Projektanty rozvoden

Pro naše středisko Projekce rozvoden s provozovnou v Plzni hledáme projektanty zařízení nn, vn, vvn, zvn.

Přijmeme projektanty rozvoden

Pro naše středisko Projekce rozvoden s provozovnou v Plzni hledáme projektanty zařízení NN, VN, VVN, ZVN.

Náplň práce:

  • projekční práce rozvoden a transformoven přenosové soustavy ZVN
  • projekční práce rozvoden a transformoven distribučních sítí NN, VN a VVN
  • projekční práce řídicích systému a el. ochran přenosových a distribučních zařízení
  • projekční práce vlastní spotřeby přenosových a distribučních zařízení
  • projekční práce vyvedení výkonu FVE do napěťových hladin VN a VVN
Tato pozice vás zaujala?

Kontaktujte nás

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • osvědčení dle vyhlášky 250/2021 Sb. (dříve 50/1978 Sb.)
  • praxe v oboru elektro výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobrou znalost programů AutoCad nebo MicroStation
  • schopnost pracovat v týmu
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

  • práci v silné, stabilní a renomované společnosti
  • progresivní ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • možnost profesního vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na stravu
  • dovolenou v délce pěti týdnů